سری کامل کارتون بمزی

اگر یادتون باشه بامزی یک شخصیت کارتونی سوئدی است.او وقتی از عسل مخصوص مادربزرگش می خورد نیروی فوق العاده ای پیدا می کند و هر کس غیر از بامزی از این عسل بخورد تا سه روز دلدرد شدید می گیرد.بامزی فقط قویترین خرس دنیا نیست بلکه مهربانترین خرس دنیا هم است. با عسل یا بدون آن ، بامزی همیشه بهترین خرس دنیاست. معمولا کلاه آبی خودش را به سر میکند و به دوستانش در کارهایی که نمی توانند انجام دهند کمک می نماید.

حال به شرح شخصیبت های اصلی داستان می پردازیم:

 

بامزی(Bamze) : بامزی شخصیت اصلی داستان که وقتی از عسل مخصوص می خورد نیروی فوق العاده ای می گیرد.او مدت زیادی مجرد بود ولی سالها بعد با معشوقه خود Brummelisa ازدواج کرد ، آنها 4 فرزند به نامهای Brum , Teddy, Nalle-Maja , Brumma دارند. البته خانواده بامزی در سری جدید این مجموعه وجود دارند که در این محصول موجود نیست.

خرگوش کوچولو ((Little Leap (Lille Skutt): او صمیمی ترین دوست بامزی است که از شکار شدن خیلی وحشت دارد در ضمن او خیلی سریع می دود.

شلمان ((Shellman (Skalman): سومین نفر از گروه بامزی که یک لاک پشت بسیار خردمند است.او هر چیزی که فکرش را بکنید می داند و یک مخترع چیره دست و توانمند است در ضمن فوق العاده خونسرد و در پاره ای از مواقع اعصاب خرد کن است!

موش صحرایی(Croesus Vole): یک میلیونر خودخواه و بد جنس با کلی خدمه و پیشخدمت از همنوعانش ، او از شخصیت های منفی و بد این مجموعه است

آقا گرگه (The Wolf): در ابتدای داستان آقا گرگه بدترین فرد جهان بود اما بامزی برای تغییر دادن او خیلی تلاش کرد تا اینکه آقا گرگه عوض شد و شروع به انجام دادن کارهای خوب کرد و دوستان زیادی به دست آورد

کارتون بامزی

زبان اصلی

کیفیت عالی

قیمت : 1000 تومان